دانلود کتاب آموزش ترفندهای جستجو در گوگل

دانلود کتاب آموزش ترفندهای جستجو در گوگل

عصر انفجار اطلاعات است و حجم اطلاعاتی که هر روز تولید می‌شود شاید چند برابر کل اطلاعاتی باشد که بشر در تمام دوران قبل از صنعتی شدن تولید کرده است. در این میان، این که چطور بتوانیم در میان انبوهی از اطلاعات، در کمترین زمان ممکن به آنچه مورد نظرمان است دست پیدا کنیم، اهمیت فراوانی دارد.

در این میان موتورهای جستجو، ابزار اصلی بازیابی اطلاعات در اینترنت محسوب می‌شود. گوگل به عنوان یک موتور جستجوی رایگان و قوی، بیشترین درصد جستجوهای وب را به خود اختصاص داده است. اما با افزایش هر روزه حجم اطلاعاتی که گوگل برایتان جستجو می‌کند، توانایی شما به عنوان کاربر در جستجوی حرفه‌ای یاریتان خواهد کرد تا در سریع‌ترین زمان ممکن به هدفتان برسید.

ترفندهای جستجو در گوگل

آیا پس از چند سال کار کردن در اینترنت و بودن در فضای وب در ابتدایی ترین موضوع یعنی جستجو در گوگل حرفه ای هستید؟
آیا میدانید نزدیک به ۸۰ درصد کاربران اینترنت از نحوه صحیح جستجو در گوگل اطلاع ندارند. اکثر کاربران در اینترنت خیلی سطحی به جستجو پرداخته و معمولا مطلب خود را خیلی سخت و با صرف وقت زیادد پیدا میکنند. کتاب آموزش ترفندهای جستجو در گوگل، به کمک تصاویر و به ساده ترین روش ترفندهای جستجو در گوگل را به شما آموزش میدهد.

کتاب آموزش ترفندهای جستجو در گوگل:

کتاب آموزش ترفندهای جستجو در گوگل نوشته ی مهدی مهرورز و شامل ۳۳ صفحه می باشد. این کتاب روش های نوین و ترفندهای جستجو در گوگل را به شما آموزش می دهد.

لینک های دانلود

مشخصات فایل

نام نویسنده: مهدی مهرورز

فرمت فایل : zip

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: 33

حجم فایل: 2.05 مگابایت

پسورد فایل : asapardaz.com


نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )
( الزامي )
( الزامي )