دانلود کتاب ۲۰۰ فاکتور موثر در سئوی سایت

دانلود کتاب 200 فاکتور موثر در سئوی سایت

مقدمه :

امروزه هر کس به نحوی در تلاش است تا سئوی سایت خود را بهبود ببخشد و از این طریق کاری کنند که سایتشان در نتایج موتورهای جستجو در رتبه های بالاتری قرار بگیرد. در این میان بسیاری ار سایت ها و شرکت ها ( چه معتبر و چه نامعتبر ) هزینه های هنگفتی از مشتریان خود طلب می کنند. اما به واقع شاید بیش از ۸۰% از مواقع شما می توانید دقیقا همان کاری که این شرکت ها برایتان انجام می دهند را خودتان انجام دهید

سئو چیست و چرا بسیار اهمیت دارد ؟

کلمه SEO مخفف عبارت Search engine optimization به معنای بهینه‌سازی موتور جستجو می باشد که در فارسی هم سئو خوانده می شود؛ به تمام فرآیند برای بهبود یک صفحه وب برای موتورهای جستجو که می تواند طبیعی و یا الگورتمی باشد و باعث رتبه ی بالاتر در نتایج جستجوی این موتورها میشود می گویند.

به صورت کلی وب‌گاه‌هایی که دارای بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحهٔ نتایج موتورهای جستجو باشند، بازدیدکنندهٔ بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آورند.برای وبمسترها یکی از عوامل مهم و حیاتی بدست اوردن کاربران جدید از موتورهای جستجو و بخصوص گوگل می باشد.

مهمترین هدفی که سئو آن را دنبال میکند، هدایت بازدید کننده هدفمند به سایت شما به صورت رایگان است. بازدهی سئو  بیشتر از روش های تبلیغاتی مرسوم برای سایت ها است.

کتاب ۲۰۰ فاکتور موثر در سئوی سایت :

کتاب ۲۰۰ فاکتور موثر در سئوی سایت نوشته ی کسری رفالیان که شامل ۴۲ صفحه می باشد که ۲۰۰ فاکتور موثر در سئوی سایت در آن عنوان شده است.

لینک های دانلود

مشخصات فایل

نام نویسنده: کسری رفالیان

فرمت فایل : zip

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: 42

حجم فایل: 2.91 مگابایت

پسورد فایل : asapardaz.com


اطلاعات

نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )
( الزامي )
( الزامي )