دانلود کتاب آموزش HTML5 بصورت گام به گام

دانلود کتاب آموزش HTML5 بصورت گام به گام

HTML5 چیست ؟

HTML5 ورژن پنجم از زبان نشانه‌گذاری ابرمتن (Hypertext Markup Language) می باشد که برای ایجاد صفحات وب گسترش داده شده‌است.

HTML5 بر اساس استاندارد های کدنویسی قبلی ولی به مراتب با کارایی و انعطاف پذیری بالاتری برای کنترل بهتر بر روی طراحی وب سایت ها ساخته شده است.

در اچ‌تی‌ام‌ال۵ بحث اصلی ایجاد استانداردهایی برای وب چندرسانه‌ای است.

استانداردهایی جدید که شامل قابلیت‌هایی شبیه پخش پرونده‌های ویدیویی و کشیدن و رها کردن که قبل‌ها به افزونه‌هایی مانند ادوبی فلش، مایکروسافت سیلورلایت و گوگل گیرز وابسته بودند.

هدف اصلی HTML5 :

هدف اصلی HTML5 چیست ؟ برقراری ارتباط بین کاربران است. اگرچه امروزه زبان تکامل یافته و قابلیت های HTML نظیر عناصر صوتی و تصویری گسترده شده است، نیت HTML5 چیزی جز تکامل تدریجی و منطقی زبان نوشتاری قدیمی نیست.استفاده از HTML5 به طراحان وب این امکان را می دهد که به راحتی تصاویر،فایل های صوتی و تصویری را در وب سایت ها قرار دهند.

کتاب آموزش HTML5 :

کتاب پیش رو با عنوان آموزش HTML5 نوشته ی مهندس رضا درودی می باشد که بصورت گام به گام این زبان را به شما آموزش خواهد داد. در جلد اول (کتاب پیش رو) به آموزش مفاهیم اولیه و اصلاحات برنامه نویسی تحت وب و همچنین مقدمات آموزش HTML5 می پردازیم تا نمای روشنی از برنامه نویسی تحت وب برای مخاطب ترسیم گردد. ب

لینک های دانلود

مشخصات فایل

نام نویسنده: محمدرضا درودی

فرمت فایل : zip

فرمت کتاب: PDF

حجم فایل: 1.82 مگابایت


نظرات

دیدگاه شما

( الزامي )
( الزامي )
( الزامي )