دانلود کتاب آموزش مدیریت کامل وردپرس به زبان فارسی

دانلود کتاب آموزش مدیریت کامل وردپرس به زبان فارسی

مقدمه کتاب آموزش مدیریت کامل وردپرس :

زندگی امروزی ما به طرز عجیبی با دنیای تکنولوژی و فناوری گره خورده است. تا جایی که امروزه هر کسی که قصد شروع فعالیت و کسب و کاری را دارد؛ در همان ابتدای شروع فعالیتش یکی از روش های تبلیغ و گسترش فعالیتش را داشتن یک وبسایت قوی و کارا در نظر می گیرد!

حال از آنجایی که مدیریت یک وبسایت یکی از مهمترین رکن ها در پایه گذاری و راه اندازی یک وبسایت است لذا بسیار مهم است که ما فضا و مطالب سایتمان را چگونه و به کمک چه ابزار ها و امکاناتی مدیریت می کنیم؟ این ابزار ها و امکانات که به تعبیری علمی تر سیستم های مدیریت محتوا نام گرفته اند؛ همگی با داشتن بخش های از پیش تعریف شده و امکانات گرافیکی خاص ابزار هایی را برای مدیریت وبسایت در اختیار شما قرار می دهند که یکی از بهترین این سیستم ها، سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد.

وردپرس چیست:

وردپرس نرم‌افزاری تحت وب است که می‌توانید از آن برای ساختن سرویس وبلاگدهی، وبسایت یا وبلاگی زیبا و قدرتمند استفاده کنید. مایلیم با افتخار اعلام کنیم که وردپرس باارزش و مجانی است. وردپرس توسط صدها گروه داوطلب توسعه داده شده است و هرگاه شما برای شروع کار با آن آماده بودید به هزاران افزونه و پوسته دسترسی دارید که به کمک آنها می توانید سایت خود را به هر شکلی که در نظر دارید ایجاد کنید. وردپرس بیش از ۶۰ میلیون کاربر در سرتاسر جهان دارد که آن را برای ایجاد محلی که خانه می نامند انتخاب کرده اند و خوشحال می شویم شما نیز به این خانواده بپیوندید.

کتاب آموزش مدیریت کامل وردپرس :

کتاب پیش رو نوشته ی اسماعیل ابراهیمی و در ۴۰ صفحه نگاشته شده است که به صورت مختصر و مفید به معرفی بخش های مختلف مدیریت وردپرس پرداخته است.

لینک های دانلود

مشخصات فایل

نویسنده : اسماعیل ابراهیمی

فرمت فایل : zip

فرمت کتاب: PDF

تعداد صفحات: 40

حجم فایل: 1.45 مگابایت

پسورد فایل : asapardaz.com


نظرات

  1. عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید
    شما

     
    پاسخ دادن

دیدگاه شما

( الزامي )
( الزامي )
( الزامي )